Inici / Notícies

28 Set 2019

Ja tenim els guanyadors dels New Originals by BUFF®!

Comprova si ets un dels guanyadors del New Originals by BUFF®

Premi: 100 New originals by BUFF®

001 SERGIO MANTECON GUTIERREZ

009 BENJAMIN LE NY

010 ISMAEL ESTEBAN AGUERO

012 PIERRE DE FROIDMONT

014 IVAN DIAZ BUJ

029 DAVID PUENTE BALDAZO

034 XAVI CALAF GARCIA

051 ADRIAN GARCIA MONTES

052 HUGO PEYROUX

057 DAVID GONZALEZ JAREÐO

070 XAVI VIDAL SERRA

076 GUILLEM BERBEL SANCHEZ

089 JAUME SOLER GONZALEZ

101 REGINO ZARAGOZI ALONSO

107 POL PADROS GENERO

118 JOSEP M GRIMAU ESTEVE 

120 CARLOS DOMINGUEZ GIL

126 JOANMI MARTIN CAMPS

131 ADRIAN CAYREL

139 JAVIER JURADO SANCHEZ

165 PEDRO JIMENEZ MARQUEZ

171 CRISTIAN LOPEZ REDONDO

179 PAU CASTRO SAMPOL

189 MARC MANSION JORBA

191 MIGUEL YESTE GARCIA

192 RICARD MAMPEL

197 JORDI QUEROL

211 CRISTIAN GARCIA JULIA

212 ORIOL PERERA HOSTE

219 MARC SORIANO

230 ALESSANDRO D'ANDREA TORREJON

231 VICTOR DEL CORRAL MORALES

236 ANTUAN GIRAL YAÐEZ

312 HELENA ISANTA PARADIS

315 SILVIA ROURA PEREZ

357 EVA MARTIN OLIVET

361 INES MARTINEZ GARCIA

363 CORINNE GARCIA

365 MONTSE ALVAREZ NOVOA

370 ELMA BIJSTERBOSCH

412 DARIO GUTIERREZ MARTINEZ

421 JERSON BOSCH HUESO

427 ALBERTO MITJANS AGUILAR

429 RUBEN SANCHEZ RODRIGUEZ

432 ROBERT PICADIZO GUILLAUMET

434 VLADIMIR KOVALEVSKIY

445 GERARD RIQUE PUJOL

45 CLEMENT HORNY

453 MARC PUJOL PUJOL

458 MIQUEL MAS FERRIOL

46 DANIEL RODRIGUEZ GORDO

462 GERARD FONT VILA

464 JULIAN GALIBERT

467 ORIOL AGUILERA AGUSTI

479 VICTOR RAMIREZ MARTINEZ

492 ADRIAN JOVER BARRACHINA

500 MIKEL CONDE CORREA

508 DAVID RIUS ISIDRO

518 JUAN ENRIQUE CRUZ ROMERA

522 LUIS DE PABLO LOPEZ

523 MANUEL ROJANO GOMEZ

524 JAVIER FRESNEDA ROGER

528 DANIEL ALMARAZ ARENAS

536 ANGEL SANCHEZ GUIRAO

547 FABRICIO FLORES FUKUDA

559 PATXI GARIN MENOR

566 ANTONIO RODRIGUEZ PEREZ

579 KIKO CABALLERO

580 RUBEN PEREZ PASCUAL

604 KEVIN PURCELL

605 SAM HUMPHREY

611 JOHN LOONSTRA

614 JAVIER ZARAGOZA FUSTER

620 MOISES LOPEZ LOPEZ

621 ALEJO MOYA GIRAL

629 DANIEL MUÐOZ RUIZ

637 RAFEL HERRERO SANCHO

639 JUAN MANUEL PERSONAL FERNANDEZ

642 JORDI RUIZ CAÐELLAS

644 MIGUEL ANGEL LOPEZ ACEÐA

648 ALFREDO LAGUARTA ESCARTIN

654 MIGUEL GARCIA LOSADA

667 MANEL LOPEZ MARTINEZ

671 JOSE MARIA GUERRERO ORTEGA

674 OSCAR GRAU LOPEZ

680 JOSE FELIX DURAN FERNANDEZ

682 DAVID CALLES EXPOSITO

689 IVAN CORELLA MARTIN

699 JAN SCHOORL

707 ARJAN DE ZEEUW

709 ALEX MARIN RUBIS

710 FRANCISCO PALAU PELLICER

727 ENEKO AURREKOETXEA URIARTE

735 MANUEL LUIS CABRERA FERREIRO

738 MOISES MARTINEZ SANCHEZ

741 ABRAHAM SANCHEZ LAFUENTE

742 FRANCISCO FELIX CARMONA CARMONA

816 JOSE MARIA CARTAÐA PUJOL

838 ERIK HOF

851 MIGUEL ANGEL RODRIGUEZ FERNANDEZ

Horari de recollida de premis: dissabte 28 fins a les 20:00 hores i diumenge 29 fins a les 11:00 hores 

Octagon

Organitzen

Patrocinen

Mitjans Oficials